Giełda Mocy

24 października 2018r w Warszawie na stadionie PGE Narodowy, odbędzie się Giełda Mocy. To wyjątkowe wydarzenie, na które czekamy jako SUEZ Polska co roku. Już po raz kolejny jesteśmy nie tylko partnerem Stowarzyszenia Otwarte Drzwi, ale przede wszystkim zaangażowanym uczestnikiem tych spotkań. Za każdym razem czerpiemy z nich wiedzę, inspirację i praktyczne rozwiązania, a co najważniejsze, poznajemy tu naszych przyszłych pracowników. Sami też dzielimy się naszymi doświadczeniami z ogromną radością i nadzieją na to, że pomogą one rozszerzać grono pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami.
SUEZ NA VIII EDYCJI GIEŁDY MOCY

W tym roku, wraz z gośćmi z Mławy, opowiemy o projekcie grantowym wspierającym osoby z niepełnosprawnościami, który razem zrealizowaliśmy. Obok współpracy biznesowej, chcemy być partnerem dla lokalnych społeczności, chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i pokazywać, jak budujemy kulturę różnorodności i akceptacji wewnątrz organizacji i wśród naszych interesariuszy.

 

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi wraz z Gośćmi po raz kolejny będą pokazywać potencjał i możliwości zawodowe osób z niepełnosprawnościami. Tegorocznej, VIII edycji przewodzić będzie hasło “Masz MOC!” – zależy nam bowiem na pokazaniu, że posiada ją każdy z nas. MOC, by zmieniać postrzeganie osób z niepełnosprawnościami, MOC, by przełamywać stereotypy, MOC, by kształtować postawy społeczne.

 

Mają ją także, odpowiednio ukierunkowani przez specjalistów, niepełnosprawni kandydaci do pracy, których zatrudnienie przynosi wiele znaczących korzyści nie tylko dla przedsiębiorstwa, ale również całego społeczeństwa.

 

Wydarzenie będzie się składać z dwóch części: konferencyjnej i warsztatowej.

Wydarzenie: VIII edycja Giełdy Mocy

 

Organizator: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

 

Data: 24.10.2018, godz. 9:30 – 16:00

 

Miejsce: PGE Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie

 

Prowadzący: Jacek Rozenek

 

Wydarzenie jest bezpłatne – zgłodzenie za pomocą formularza na http://aww.su/CLrJ4, liczba miejsc ograniczona

 

Więcej o wydarzeniu: strona Stowarzyszenia Otwarte Drzwi oraz na Fanpage’u wydarzenia

 

Więcej o zatrudnieniu wspomaganym: http://www.youtube.com/watch?v=YHWOofuE8eE oraz http://www.youtube.com/watch?v=vzd236vJ8U0

 

 

Do zobaczenia!

Fundacja SUEZ Jesteśmy z Tobą