SUEZ Jantra

Specjaliści w zagospodarowaniu odpadów - w Szczecinie i okolicach działamy już od ponad ćwierć wieku!
O nas

SUEZ Jantra Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie gospodarki odpadami od 1992 roku.


Działamy w strukturze organizacyjnej światowego koncernu SUEZ. Grupa SUEZ dba o środowisko naturalne od ponad 100 lat. Działa w 70 krajach na 5 kontynentach i oferuje rozwiązania będące gwarancją efektywnego i zrównoważonego zarządzania zasobami powierzonymi nam zarówno przez władze lokalne, przemysł i klientów indywidualnych.


SUEZ Jantra Sp. z o.o. jako spółka lokalna świadczy kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów wszelkiego rodzaju, m.in. komunalnych, pobudowlanych, przemysłowych i niebezpiecznych. Organizujemy system segregacji odpadów u źródła ich powstawania.


Gwarantujemy kompleksowe usługi w zakresie odbioru, recyklingu i odzysku surowców wtórnych, a nasze specjalistyczne pojazdy i sprawdzone rozwiązania transportowe skutkują optymalizacją wewnętrznej i zewnętrznej logistyki. Nasza działalność obejmuje również produkcję paliwa alternatywnego z odpadów oraz usługi w zakresie mechanicznego i ręcznego utrzymania czystości dróg, chodników i placów.


Naszym obszarem działania jest województwo zachodniopomorskie na którego terenie posiadamy własne instalacje przetwarzania odpadów (w Szczecinie i w Mirowie, gm. Rymań).

Kontenery w SUEZ Jantra
SUEZ Jantra - kontener
Oferta
 • Odbiór odpadów komunalnych i surowców wtórnych:
  • systemem pojemnikowym (pojemniki 110l, 120l, 240l, 360l i 1100l oraz pojemniki typu „iglo” 1,5 m3 – 2,5 m3 z wykorzystaniem podnośnika HDS),
  • systemem workowym,
  • systemem kontenerowym (kontenery otwarte, kryte, prasokontenery o pojemnościach od 4 m3 do 33 m3),
 • Odbiór odpadów zielonych systemem pojemnikowym, workowym i kontenerowym,
 • Odbiór odpadów wielkogabarytowych systemem kontenerowym,
 • Odbiór odpadów pobudowlanych i poremontowych w workach typu Big-Bag i systemem kontenerowym,
 • Odbiór odpadów niebezpiecznych systemem uzależnionym od specyfiki i rodzaju odpadów, z zachowaniem najwyższych standardów BHP i ochrony środowiska,
 • Odbiór odpadów płynnych (z wykorzystaniem beczek, pojemników IBC),
 • Odbiór innych odpadów z wykorzystaniem pojazdów ciężarowych z funkcją samowyładowczą (walking floor, wywrotka, pojazd z windą, itp.),
 • Wynajem skrzynek z piaskiem i solą na okres zimowy wraz z usługą uzupełniania,
 • Ręczne i mechaniczne utrzymanie czystości terenów zielonych, dróg, chodników i placów, likwidacja tzw. dzikich składowisk odpadów,
 • Przyjęcie odpadów do zagospodarowania do własnych instalacji w Szczecinie i Rymaniu.
Harmonogramy odbioru odpadów
Wszystkie harmonogramy znajdziesz tutaj.
Kontakt

Ze względu na rozprzestrzeniającą się na świecie i w Europie epidemię koronowirusa SARS-CoV-2, mając na celu komfort i bezpieczeństwo nas wszystkich, SUEZ Jantra podejmuje dodatkowe środki ostrożności i ogranicza kontakty osobiste w biurze. Nie przyjmujemy tymczasowo interesantów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Za wszelkie niedogodności i utrudnienia przepraszamy.

 

Szanowni Państwo, w związku z awarią linii telefonicznej prosimy o kontakt mailowy pod adresem: suezjantra@suez.com. Pracujemy nad usunięciem usterki. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Wybierz interesującą Cię lokalizację